Iğdır Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi deneyimli uzmanları tarafından, kurumlarıniş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını
tek birimden çözmek için kurulmuş olup çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı tarafından görevlendirilmiştir.

Hedefimiz bünyemizdeki iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personeli ile güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı
başarmak.

Amacımız, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirmektir.

2005 yılından beri ağır sanayi işletmelerine iş güvenliği danışmanlığı yaptıktan sonra 2012 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildik. Kurulduğumuz günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ atlamasına bir katkıda bulunmaktır.İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak Iğdır OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

Türkiye’de şuanda 400’den fazla OSGB var. Bizim amacımız yaptığımız işin kalitesi ve her zaman güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle fark yaratmak ve alışkanlıkları değiştirmek.

Iğdır OSGB olarak şuanda 100’den fazla şirkete devamlı olarak iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti veriyoruz. Bu sayıya her ay ortalama 10 yeni şirket ekleniyor. Bu ay itibariyle çalıştığımız diğer firmaların ve kişilerin bizi önermesiyle bize ulaşan ve birlikte çalışmaya başladığımız şirket sayısı, bize Google aramaları ve benzeri kanallar üzerinden ulaşan şirket sayısını geçti. Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır.

Iğdır OSGB’nin bu günlere gelmesinde en büyük destekçileri biz daha küçücük bir şirketken bize güvenerek binlerce kişinin çalıştığı kurumsal şirketlerini bize emanet eden müşterilerimiz. Umarız beklentilerinize her zaman şimdi olandan daha da iyi cevap verebiliyor oluruz.

Saygılarımızla,
Iğdır OSGB Yönetimi

sertifika